Ronaldo nervozohet me kameramanin

Ronaldo nervozohet me kameramanin

04 shkurt 2018 10:25

Cristiano Ronaldo u zëvendësua në minutën e 82 të ndeshjes që Real Madrid barazoi ndaj Levantes 2-2 dhe kjo gjë duket se e zemëroi shumë.

Portugezi la fushën kur skuadra madrilene ishte në avantazh 1-2 dhe kamerat menjëherë e ndoqën derisa u ul në stol, transmeton kp.

Sapo zuri vend, Ronaldo i zemëruar iu drejtua kameramanit duke thënë, “mos më xhiro mua, xhiro ndeshjen”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme