Kurda e Vushtria pretendojnë të përfitojnë nga shitja e Rashicës te Werderi

Kurda e Vushtria pretendojnë të përfitojnë nga shitja e Rashicës te Werderi

03 shkurt 2018 19:34

Milot Rashica vazhdon të mbetet temë diskutimi, tani jo për transferimin e tij te Werder Bremeni, por për mjetet financiare që i takojnë me ligj klubit të origjinës.

Mehmed Kurda dhe Vushtrria, pretendojnë të përfitojnë secila për vete nga shitja e Rashicës, megjithatë kjo është e rregulluar me rregullore të FIFA-s.

Për më tepër ndiqeni videon e KTV-së më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme