Mkhitaryan asiston, Aubameyang shënon Foto: Reuters

Mkhitaryan asiston, Aubameyang shënon

03 shkurt 2018 19:23

Arsenali ka shkuar në pushim të pjesëlojës me epërsi prej 4 me 0 ndaj Evertonit.

Një paraqitje fantastike ka dhënë Henrikh Mkhitaryan në ndeshjen e tij të parë në Emirates, përderisa në debutim arriti të shënojë Aubameyang, transmeton Koha.net.

Mkhitaryan asistoi në golin e parë për Ramseyn, si dhe për golin e katërt për Aubamyangun.

asistim e ka bërë edhe Shkodran Mustafi për Koscielnyn.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme