Firmino: Vështirë ndaj Tottenhamit, por do japim maksimumin

Firmino: Vështirë ndaj Tottenhamit, por do japim maksimumin

03 shkurt 2018 16:58

Sulmuesi i Liverpoolit, Firmino e mendon të vështirë përballjen me Tottenhamin, por ai thotë se skuadra e tij do të jap gjithçka nga vetja në mënyrë që të dal me fitore nga kjo sfidë.

Tottenham dhe Liverpool do të ndeshen në kuadër të Premier League, në një ndeshje tejet të rëndësishme për të dy skuadrat, transmeton kp. 

“Tottenham është skuadër e madhe. I ndjek ndeshjet e tyre dhe dimë për kualitetin e tyre. Nuk mendojmë për hakmarrje për ndeshjen e kaluar pasi e gjithë skuadra luajtëm shume dobët, mendojmë vetëm për tre pike”, ka thënë Firmino.

“Në Brazil këtyre lloje të ndeshjeve i themi 'ndeshje 6 pikësh', është klasike dhe ne do të japim gjithçka për të fituar ndeshjen”, theksoi braziliani.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme