Bonucci: Milani po rritet

Bonucci: Milani po rritet

03 shkurt 2018 16:56

AC Milan po rritet. Kështu të paktën mendon mbrojtësi i ‘Rossonerëve’, Leonardo Bonucci.

Milan barazoi me Lazion në sfidën gjysmëfinale të Kupës së Italisë, por mbrojtësi italian thotë se skuadra e tij është e bashkuar është duke u rritur, edhe pse ai e pranon se milanistët duhet akoma të përmirësohen, transmeton kp.

“Ne jemi më të bashkuar, individët po rriten dhe si pasojë e kësaj edhe ekipi po rritet. Duhet të vazhdojmë të përmirësohemi”, tha Bonucci.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme