Tottenhami kërkon 200 milionë euro nga Reali për Harry Kane

Tottenhami kërkon 200 milionë euro nga Reali për Harry Kane

03 shkurt 2018 11:46

Tottenham Hotspur raportohet se i ka kërkuar Real Madridit 200 milionë euro për transferimin e Harry Kane në kryeqytetin spanjoll.

Reali gjatë verës pritet të përforcohet dhe ka identifikuar anglezin si zëvendësues për Karim Benzeman.

Mundo Deportivo raporton se drejtori i Spurs, Daniel Levy kërkon negociata “të pastra” mes dy klubeve, duke përmendur largimin e Luka Modriqit si një situatë të padëshiruar.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme