Unitedi merr mbështetje financiare për transferimin e Neymarit

Unitedi merr mbështetje financiare për transferimin e Neymarit

01 shkurt 2018 16:29

Manchester Unitedi ka mbështetje financiare për transferimin e yllit të PSG-së, Neymar, raporton Don Balon.

Skuadra e Jose Mourinhos sponsorizohet edhe nga kompania amerikane e makinave, Chevrolet, që beson se lojtari më i shtrenjtë do ta ndihmonte të rriste imazhin e kompanisë në Evropë dhe Azi në rast se ai nënshkruan për klubin nga Old Trafford, dhe janë të gatshëm të paguajnë çmim të lartë për të, transmeton Koha.net.

Në anën tjetër portugezi është mëse i lumtur me këtë ide për ta përforcuar skuadrën e tij, megjithatë në garë për Neymarin është edhe gjiganti spanjoll, Real Madrid.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme