Zyrtare: Lucas Moura te Tottenhami

Zyrtare: Lucas Moura te Tottenhami

31 janar 2018 19:37

Tottenhami ka zyrtarizuar transferimin e yllit brazilian Lucas Moura nga PSG-ja.

Ai ka nënshkruar kontratë deri më 2023 dhe do të bartë numrin 27, transmeton Koha.net.

“Jemi të kënaqur të konfirmojmë transferimin e Lucas Mouras nga PSG-ja”, thuhet në faqen zyrtare të klubit anglez.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme