Cagliari refuzon ofertën e Juventusit për Hanin

Cagliari refuzon ofertën e Juventusit për Hanin

31 janar 2018 17:07

Raportohet se Juventusi e Cagliari kanë dështuar të arrijnë marrëveshje për Han Kwang-song gjatë takimit që është mbajtur sot.

Bianconerët duan transferimin e sulmuesit nga Koreja Veriore dhe sot kanë mbajtur një takim me klubin nga Sardenia, transmeton Koha.net.

Sky Italia raporton se Cagliari e refuzoi ofertën e Juventusit. Han do të vazhdojë të jetë në huazim te Perugia.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme