Mourinho “nxehet” me skuadrën e tij

Mourinho “nxehet” me skuadrën e tij

17 shkurt 2017 15:27

Jose Mourinho nuk ka qenë i kënaqur me skuadrën e tij, edhe pse Manchester United ka fituar me rezultat bindës 3:0 ndaj francezëve të St Etienne, në ligën e Evropës, raporton KTV.

Tekniku Portugez pas ndeshjes, ka vënë theksin te joserioziteti i skuadrës së tij, pasi ekipi i tij ishte më shumë i relaksuar dhe më i zhurmshëm se që duhej, edhe përkundër që kundërshtari nuk ishte i nivelit të njëjtë më skuadrën e tij.

Mourinho ka potencuar se shumë lehtë skuadra e tij ka mundur të pësojë në minutat e para të ndeshjes, si pasojë e shpërqendrimit dhe se kjo nuk duhet të ndodhë me skuadrën e tij, në ndeshjet e ardhshme

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme