Bartra në radarin e gjigantit anglez

Bartra në radarin e gjigantit anglez

28 janar 2018 14:44

Manchester Unitedi ka hyrë në garë për shërbimet e mbrojtësit të Dortmundit, Marc Bartra.

Marca raporton se Dortmundi është i gatshëm të shesë Bartran, transmeton Koha.net.

Në garë për të raportohet se janë edhe Manchester City, Juventusi, e Real Betisi.

Bartra nuk ka pasur minutazhën e duhur nën menaxhimin e Peter Stoger dhe është në kërkim të një klubi ku mund të luajë rregullisht.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme