Vazhdon kriza e Interit, barazon edhe me Spalin Foto: Reuters

Vazhdon kriza e Interit, barazon edhe me Spalin

28 janar 2018 14:29

Interi nuk di për fitore në gjashtë ndeshjet e fundit në Serie A, dhe sot iu mohua fitorja në minutat e fundit në udhëtim te Spali.

Nerazzurët krijuan epërsinë në minutën e 48 kur Vicari shënoi autogol, raporton Koha.net.

Spali arriti të marrë një pikë nga ky takim duke shënuar në minutën e 90 të takimit përmes Paloschit.

Interi vazhdon ta mbajë vendin e katërt me 44 pikë, përderisa Spali në vendin e 18 ka 17 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme