KB Bashkimi me drejtor të ri sportiv

KB Bashkimi me drejtor të ri sportiv

17 shkurt 2017 15:04

Klubi basketbollistik Bashkimi e ka angazhuar si drejtor të ri sportiv ish basketbollistin dhe legjendën e klubit, Artan Kurtin.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e klubit prizrenas në “Facebook”, raporton KTV.

Ish kapiteni i Bashkimit ishte pjesë e klubit në vitin 2000/2001, kur “Arpagjikt” triumfuan në Kupën e Kosovës në Basketboll.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme