City në finale të kupës, pret fituesin e duelit Chelsea-Arsenal

City në finale të kupës, pret fituesin e duelit Chelsea-Arsenal

23 janar 2018 22:41

Manchester City ka kaluar në finale të kupës Carabao, duke mposhtur Bristol Cityn me rezultat 3 me 2.

“Qytetarët” në finale do të presin fituesin e duelit londinez mes Chelseat dhe Arsenalit.

Në ndeshjen e sotme City fitoi me golat e Leroy Sanes, Sergio Agueros dhe Kevin de Bruynes ndërsa për Bristolin realizuan Pack dhe Flint.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme