Barça zyrtarizon largimin e Mascheranos

Barça zyrtarizon largimin e Mascheranos

23 janar 2018 16:33

Pas shtatë sezoneve të kaluara me Barcelonën, Javier Mascherano ka njoftuar se do të largohet nga klubi spanjoll.

Barça në një njoftim zyrtar ka bërë të ditur se ekipi i parë dhe presidenti Josep Maria Bartomeu do të organizojnë një ceremoni lamtumirës për mbrojtësin argjentinas.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme