Sanchezi kryen testet mjekësore tek Unitedi

Sanchezi kryen testet mjekësore tek Unitedi

21 janar 2018 20:37

Alexis Sanchez raportohet se ka kryer testet mjekësore para kalimit te Manchester Unitedi nga Arsenali.

Henrikh Mkhitaryan pritet të kalojë në anën tjetër në një marrëveshje që pritet të zyrtarizohet në 24 orët e ardhshme.

Tani “The Mirror” shkruan se marrëveshja është kompletuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

Unitedi shpreson që Sanchez të debutojë të premten në FA Cup ndaj Yeovil Town.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme