Klopp i hapur për largimin e Sturridge

Klopp i hapur për largimin e Sturridge

21 janar 2018 14:08

Sky Sport raporton se Liverpooli i ka hapur derën Daniel Sturridge për t’u larguar në këtë afat kalimtar, nëse ai dëshiron të largohet nga Anfield Road.

Sipas këtyre raporteve thuhet se Kloppi është pajtuar me largimin e Daniel Sturridge, dhe tani varet gjithçka nga lojtari, transmeton Koha.net.

Për të kanë shprehur interesim Interi, Roma e Sevilla.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme