Juve hap bisedimet për transferimin e Bellerinit

Juve hap bisedimet për transferimin e Bellerinit

18 janar 2018 17:23

Juventusi është i gatshëm që të bëjë ofertë për mbrojtësin e Arsenalit, Hector Bellerin.

Tuttosport raporton se kampioni italian tashmë ka hapur bisedimet për transferimin e tij, transmeton Koha.net.

Gjiganti italian dëshiron ta freskojë vijën e fundit dhe e sheh spanjollin si përforcim ideal.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme