KOHA fiton dy çmime për gazetari sportive

KOHA fiton dy çmime për gazetari sportive

16 janar 2018 18:49

Gazetari Arsim Maxhera dhe fotoreporteri Driton Paçarada nga Koha Ditore, janë shpërblyer me çmimet kryesore për gazetari sportive në Kosovë.

Maxherra fitoi çmimin “Ali Shala” për Shkrimin e Vitit, ndërsa fotoreporteri Paçarada u shpërblye për Fotografinë më të mirë në ceremoninë e organizuar nga Shoqata e Gazetarëve Sportivë të Kosovës.

Arsim Maxherra u shpërblye për shkrimin me titull “Sporti në kthetrat e politikës”.

Për xhirimin më të mirë u shpërblye Alban Bellopoja ndërsa për kronikën më të mirë shpërblimi iu nda Naim Selmanit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme