Rrahmani tregon pikën e fortë të Islandës

20 mars 2017 23:53

Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, pret përballje shumë të vështirë me Islandën në ndeshjen e ardhshme të Grupit I kualifikues për Botërorin Rusia 2018.

Në një intervistë për KTV-në ai ka treguar pritjet e tij dhe ku pret t’i ketë vështirësitë më të mëdha që të ndalin Islandën.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme