Përgatitjet intensive të Llapit s’i ndal as bora

Përgatitjet intensive të Llapit s’i ndal as bora

15 janar 2018 18:45

Llapi që nga 5 janari po vazhdon përgatitjet intensive për pjesën e dytë të kampionatit që do të nisë në mesin e muajit shkurt.

Me punën dhe seriozitetin që po tregojnë lojtarët edhe në kushtet të tilla atmosferike, i kënaqur është shprehur trajneri Tahir Batatina.

Batatina ka theksuar se Llapi ka synim të qartë, daljen në Evropë përmes kampionatit ose Kupës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme