8 gola nga shqiptarët, Xhemajli shkëlqeu me dy

8 gola nga shqiptarët, Xhemajli shkëlqeu me dy

20 mars 2017 22:49

8 gola dhe 3 asistime u shënuan nga futbollistët shqiptarë në xhiron e fundit.

Blerim Xhemajli shkëlqeu në fitoren e Bolognës derisa xhiro e suksesshme ishte edhe për vëllezërit, Valon e Veton Berisha, Rei Manajn Albian Ajetin dhe Azdren Llullakun.

Për më shumë detaje, shihni videon në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme