Edhe Qipro mposht Kosovën

Edhe Qipro mposht Kosovën

14 janar 2018 19:06

Përfaqësuesja e Kosovës në Hendboll ka humbur edhe ndeshjen e tretë në kualifikimet për Botërorin 2019.

Kosova u mposht 24:22 nga Qiproja.

Kjo ishte humbja e tretë në kuadër të Grupit 4, pas humbjes nga Polonia dhe Portugalia.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme