Edhe Liverpooli hyn në garë për Sanchezin

Edhe Liverpooli hyn në garë për Sanchezin

14 janar 2018 10:25

Raportohet se edhe Liverpooli ka hyrë në garë për yllin e Arsenalit, Alexis Sanchez.

Mirror raporton se “Të Kuqtë” duhet të mposhtin konkurrencën e Unitedit, Manchester Cityt, dhe Chelseat, transmeton Koha.net.

Sanchez dëshiron të largohet në këtë afat kalimtar nga Arsenali, e edhe Arsenali dëshiron që ta shesë në mënyrë që të mos ta humbë me parametra zero në verë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme