El Shaarawy drejt largimit nga Roma

El Shaarawy drejt largimit nga Roma

13 janar 2018 17:38

Sulmuesi italian, Stephan El Shaarawy është rikthyer në nivelin më të mirë këtë sezon me Romën por klubi ka nevojë të shesë të paktën 1 lojtar për t’u rikthyer brenda parametrave të Fair Play Financiar.

Për 25-vjeçarin kanë shfaqur interes disa ekipe angleze, mes tyre Arsenal, Southampton dhe West Hami, transmeton SS.

Me një ofertë prej 20 milionë euro drejtuesit mund të tundohen për të nisur bisedimet për shitjen e “Faraonit”.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme