Reali kërkon treshen e Tottenhamit

Reali kërkon treshen e Tottenhamit

13 janar 2018 16:40

Raportohet se Real Madridi kërkon të bëjë ndryshime të mëdha në klub, përveç lojtarëve që po synon për ta përforcuar skuadrën po e mendon edhe zëvendësuesin e Zinedine Zidane.

Sipas Don Balon kampioni i Evropës është vënë pas treshes së Tottenhamit, Harry Kane, Dele Alli dhe trajnerit Mauricio Pochettino, transmeton Koha.net.

Këto lëvizje pritet të bëhen në afatin kalimtar të verës.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme