Sefer Seferi më 1 prill zhvillon meçin e radhës

Sefer Seferi më 1 prill zhvillon meçin e radhës

20 mars 2017 20:39

Boksieri i njohur shqiptar Sefer Seferi ka konfirmuar meçin e radhës.

Ai do të përballet me boksierin Marcelo Ferreira Dos Santos, që është numri një në boksin në Spanjë.

Meçi do të zhvillohet më 1 prill të këtij viti në Burgodorf të Zvicrës.

Seferi ka shkruar në Facebook se është duke u përgatitur fuqishëm dhe beson që do ta mbyllë ndeshjen në mënyrën më të mirë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme