Prishtina përforcohet me katër basketbollistë

Prishtina përforcohet me katër basketbollistë

12 janar 2018 19:51

KB Prishtina ka konfirmuar se është përforcuar me katër basketbollistë.

Valon Bunjaku, Alban Latifaj, Ardit Beqiri dhe Gazzali Makasqi janë përforcimet e Prishtinës, transmeton Koha.net.

“Në prag të fillimit të pjesës së dytë të kampionatit, ekipi ynë ka angazhuar katër lojtarë të rinj, por me perspektivë të cilët do të ndihmojnë lojtarët tjerë me përvojë si Edo, Graniti, Albani e Fisi. Bëhet fjalë për basketbollistët, Valon Bunjaku, Alban Latifaj, Ardit Beqiri dhe Gazzali Makasqi”, ka shkruar KB Prishtina në Facebook.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme