Dybala i gatshëm për sfidën me Tottenhamin

Dybala i gatshëm për sfidën me Tottenhamin

11 janar 2018 20:49

Raporte të reja thonë se Paulo Dybala do të jetë i gatshëm që të luajë në sfidën e rëndësishme në Ligëne Kampionëve ndaj Tottenhamit.

Ylli i Juventusit kishte pësuar lëndim në ndeshjen kundër Cagliarit në Serie A, dhe dyshohej se nuk do të humbë sfidën ndaj Tottenhamit, transmeton Koha.net.

Mediaset Premium raporton se Juventusi është optimist se Dybala do të jetë plotësisht i gatshëm për ndeshjen e 13 shkurtit.

24 vjeçari ka qenë në një formë të shkëlqyer këtë sezon duke realizuar 17 gola në 28 ndeshje për Juventusin këtë sezon.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme