Arsenali largon disa lojtarë

Arsenali largon disa lojtarë

08 janar 2018 17:38

Arsenali pritet të shesë një numër lojtarësh në gjashtë muajt e ardhshëm.

Sipas “Goal”, nga klubi londinez do të largohen Alexis Sanchez, Francis Coquelin dhe Mathieu Debuchy.

Po ashtu pritet që nga Londra të largohet edhe Olivier Giroud e Theo Walcott.

Për Sanchezin interesim ka shprehur Manchestser City, ndërsa për Coquelinin West Hami. Giroud po kërkohet nga Beshiktashi, teksa Walcott dhe Debuchy pritet të përfshihen në marrëveshje për lojtarë që do të kalojnë në Emirates.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme