City e Arsenali nisin negociatat për Sanchezin

City e Arsenali nisin negociatat për Sanchezin

07 janar 2018 23:31

Manchester City dhe Arsenali janë duke negociuar transferimin e Alexis Sanchezit në janar.

Sipas “Goal”, Arsenali e ka kuptuar se do ta humbë kilianin në janar dhe ka kërkuar 35 milionë funte për të.

City, sipas burimeve të “Goal”, nuk po pranon të ofrojë atë shumë, por shpreson që ta mbyllë këtë transferim me një marrëveshje tjetër para mbylljes së afatit kalimtar të janarit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme