Dybala jashtë fushës për një muaj Foto: Reuters

Dybala jashtë fushës për një muaj

07 janar 2018 09:54

Raportohet se ylli i Juventusit, Paulo Dybala mund të jetë jashtë fushës për një muaj për shkak të lëndimit.

Gazzetta dello Sport raporton se argjentinasi pësoi një lëndim muskulor në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Cagliarit, dhe tani pritet që ta humbë edhe ndeshjen kundër Tottenhamit në Ligën e Kampionëve, transmeton Koha.net.

Juve do të përballet me Tottenhamin më 13 shkurt.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme