Zyrtare: Edhe një futbollist largohet nga Vllaznia e Pozheranit

Zyrtare: Edhe një futbollist largohet nga Vllaznia e Pozheranit

03 janar 2018 22:44

Pas Maliq Belulit edhe një futbollist është larguar nga Vllaznia e Pozheranit.

Është ky Lirian Ferati, transmeton Koha.net. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në Facebook.

“Nga sot edhe zyrtarisht nuk jam pjesë e Vllaznisë. Faleminderit tifozëve, kryesisë, dhe të gjithëve. Gjithmonë do ju kujtoj, me respekt L.F”, ka shkruar Ferati.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme