Unitedi dëshiron tre lojtarë në janar

Unitedi dëshiron tre lojtarë në janar

03 janar 2018 17:49

Jose Mourinho dëshiron tre përforcime në afatin kalimtar të janarit, raporton MailOnline.

Portugezi ka kërkuar që të përforcojë tre pozicione në ekip, dha tashmë ka identifikuar lojtarët që dëshiron t’i transferojë, transmeton Koha.net.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se Mourinho e dëshiron një mbrojtës të krahut të majtë, një të krahut të djathtë, si dhe një mesfushor ofansiv.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme