Statuja e legjendës së Chelseat bëhet hit në internet

Statuja e legjendës së Chelseat bëhet hit në internet

03 janar 2018 15:04

Cristiano Ronaldos mund t’i falet që nuk e ka pëlqyer bustin e tij të shpalosur në aeroportin “Cristiano Ronaldo”.

Të tilla emocione mund të shpreh Michael Essieni, legjendë e Chelseat, për statujën e tij të zbuluar në qytetin e Accras në Ganë.

Pamje të statujës së tij të frikshme janë publikuar në internet dhe puna e skulptorit nuk është pritur mirë nga fansat e ish-lojtarit të Chelseat.

Image

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme