Tottenhami kalon Arsenalin në tabelë me fitoren ndaj Swanseas

Tottenhami kalon Arsenalin në tabelë me fitoren ndaj Swanseas

02 janar 2018 22:43

Tottenham Hotspur ka kaluar në pozitën e pestë të Premier Ligës, duke mposhtur Swansean në shtëpi me rezultat 2 me 0.

Me këtë fitore Tottenhami kalon Arsenalin në tabelë pasi tubon 40 pikë, por Arsenali ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Golat për Tottenhamin i realizuan Fernando Llorente dhe Dele Alli.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme