Atalanta befason Napolin, siguron gjysmëfinalen e kupës

Atalanta befason Napolin, siguron gjysmëfinalen e kupës

02 janar 2018 22:39

Atalanta ka mposhtur Napolin për të siguruar gjysmëfinalen e kupës së Italisë.

Mysafirët në fazën e parafundit të kupës kaluan përmes golave të realizuar nga Castagne në minutën e 50 dhe të Gomezit në minutën e 81-të.

Golin e nderit për Napolin e realizoi Mertens në minutën e 85.

Napoli në gjysmëfinale e pret fituesin e takimit Juventus – Torino.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme