Chelsea hyn në garë për Lemarin

Chelsea hyn në garë për Lemarin

02 janar 2018 14:49

Chelsea është i vendosur të sigurojë një marrëveshje për Thomas Lemarin e Monacos në afatin kalimtar të janarit.

Sipas “The Evening Standard”, klubi londinez ka tërhequr interesimin për sulmuesin e Celticut, Moussa Dembele dhe tani është gati për të rivalizuar Arsenalin dhe Liverpoolin për shërbimet e francezit.

“Blutë” po përcjellin edhe Richmond Boakyen e Crvena Zvezdas si numri dy për Alvaro Moratan.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme