Dy golat e Blerim Xhemailit ndaj Chievos

Dy golat e Blerim Xhemailit ndaj Chievos

19 mars 2017 17:35

Mesfushori shqiptar i Bolognas, Blerim Xhemaili, sot ka shënuar dy gola për ekipin e tij në fitoren ndaj Chievos.

Bologna fitoi 4 me 1 me golin e dytë dhe të tretë që erdhën nga Xhemaili. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme