Zhegrova së shpejti vendos mes Kosovës dhe Shqipërisë

Zhegrova së shpejti vendos mes Kosovës dhe Shqipërisë

31 dhjetor 2017 16:10

Edon Zhegrova është talenti kosovar që po shkëlqen me Genkun në kampionatin e Belgjikës.

Sulmuesi 18-vjeçar në intervistën për Sportin në KTV tregon për këtë gjysmë-sezon me skuadrën belge si dhe dilemën e tij për të zgjedhur në mes të Shqipërisë dhe Kosovës.

Ai tregon se këtë zgjedhje do ta bëjë së shpejti, ndërsa thotë se kontakte ka marrë edhe nga kombëtaret U21, si dhe kombëtarja A e Shqipërisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme