Unitedi ndan pikët me Southamptonin

Unitedi ndan pikët me Southamptonin

30 dhjetor 2017 20:34

Manchester United ka arritur që të marrë vetëm barazim në takimin e zhvilluar sonte kundër Southamptonit.

“Djajtë e Kuq” morën një pikë duke barazuar me rezultat prej 0-0, transmeton kp.

Pas këtij takimi të zhvilluar në kudër të Premier League, United ka humbur pozitën e dytë dhe tani radhitet i treti me 44 pikë, një më pak se Chelsea dhe 14 pikë më pak se lideri i renditjes tabelare Manchester City.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme