Notuesja nga Prishtina “çmend” serbët në Nish

Notuesja nga Prishtina “çmend” serbët në Nish

30 dhjetor 2017 14:44

13-vjeçarja Eda Zeqiri ka tronditur serbet kur ka fituar medalje të arta në dy disiplinat, 50 dhe 200 metra në shpinë, transmeton sporti në KTV.

Organizatoret e garës në Nish, duke mos u pajtuar me këtë fakt, kanë fshirë rezultatet e notuesve kosovare në këtë garë, për pak kohë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

agimDRA12/02/2018 09:14

semundjet gjenetike te stepeve vazhdojn ne kokat e semuara te krijeses sllave qe quhen serb

Shto koment

Të ngjashme