Shkolla e futbollit “Zidane” mbyll vitin me mirënjohje

Shkolla e futbollit “Zidane” mbyll vitin me mirënjohje

29 dhjetor 2017 20:56

Fëmijët e shkollës së futbollit Zidane, janë mbledhur për të festuar sukseset e vitit 2017 së bashku. Për t’i shpërndarë dhuratat dhe mirënjohjet i ftuar ishte përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U19, Ramiz Krasniqi.

I lumtur me sukseset e arritura në vitin 2017, u shpreh edhe trajneri Muhamet Dragusha.

Shkolla e futbollit Zidane, nuk merr pjesë në garat e organizuara nga Federata e Futbollit të Kosovës, por një gjë e tillë pritet të ndodh në vitin 2018.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme