Barça e Reali pas yllit të Unitedit

Barça e Reali pas yllit të Unitedit

29 dhjetor 2017 10:32

Gjigantët spanjollë, Real Madridi dhe Barcelona janë vënë pas shërbimeve të yllit të Unitedit, Daley Blind.

Daily Express raporton e Barcelona e sheh holandezin si zëvendësuesin ideal të Javier Mascheranos, i cili u bashkua me klubin kinez Hebei China Fortune, transmeton Koha.net.

Përderisa Real Madridi e sheh si përforcim të duhur për të luajtur në qendër të mbrojtjes përkrah Sergio Ramosit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme