Barça jep leje për huazimin e Deulofeut tek Interi

Barça jep leje për huazimin e Deulofeut tek Interi

28 dhjetor 2017 19:34

Barcelona raportohet se ka lejuar huazimin e Gerard Deulofeut tek Interi.

Më herët gjatë këtij viti, Deulofeu i rikthye në Camp Nou pas huazimeve tek Evertoni dhe Milani.

Sipas Diario Gol, Barcelona është përgatitur për huazimin e 23-vjeçarit te tek Interi.

Gjatë huazimit te Milani spanjolli realizoi katër gola në 17 paraqitje.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme