Zyrtare: Montella trajner i Sevillas

Zyrtare: Montella trajner i Sevillas

28 dhjetor 2017 18:47

Sevilla ka njoftuar se Vincenzo Montella do të jetë trajner i ri, por së pari ai duhet të shkëpusë kontratën me Milanin.

Klubi spanjoll ka konfirmuar se Montella ka nënshkruar kontratë dyvjeçare dhe ishte i pranishëm në zyrat e Milanit për ta shkëputur kontratën me klubin italian.

Montella do të marrë drejtimin e Sevillas të shtunën në mëngjes.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme