Juve refuzon ofertën e dytë nga Unitedi, një lojtar dhe 79 milionë euro

Juve refuzon ofertën e dytë nga Unitedi, një lojtar dhe 79 milionë euro

28 dhjetor 2017 15:04

Raportohet se Juventusi ka refuzuar edhe ofertën e dytë nga Manchester Unitedi për yllin argjentinas, Paulo Dybala.

The Sun raporton se “Djajtë e Kuq” kanë ofruar shërbimet e Henrikh Mkhitaryanit dhe 79 milionë euro, por një ofertë e tillë është refuzuar nga kampioni italian, transmeton Koha.net.

Sipas mediave italiane Juventusi kërkon 150 milionë euro për ta lënë të lirë Dybalan.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme