Swansea zyrtarizon trajnerin e ri

Swansea zyrtarizon trajnerin e ri

28 dhjetor 2017 13:11

Swansea ka zyrtarizuar Carlos Carvalhalin trajner të skuadrës.

52 vjeçari më parë kishte drejtuar Beshiktashin, Sporting Lisbonën, dhe Sheffield Wednesdayn, transmeton Koha.net.

Ai ka nënshkruar kontratë me Swansean deri në fund të këtij sezoni, me mundësinë që të vazhdojë edhe për një sezon tjetër.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme