Barça kërkon ish-yllin e Real Madridit Foto: Ilustrim

Barça kërkon ish-yllin e Real Madridit

28 dhjetor 2017 13:00

Angel Di Maria vazhdon të jetë në listën e ngushtë të yjeve që Barcelona dëshiron të transferojë, raporton ESPN.

PSG-ja kërkon për shërbimet e tij rreth 50 milionë euro, transmeton Koha.net.

Që nga transferimi i Neymarit dhe Kylian Mbappes rëndësia e Di Marias te PSG-ja ka rënë shumë, dhe për këtë argjentinasi dëshiron largimin.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme