Arsenali e Liverpooli në garë për sensacionin meksikan

Arsenali e Liverpooli në garë për sensacionin meksikan

27 dhjetor 2017 16:46

Arsenali dhe Liverpooli raportohet se kanë shprehur interesim për sensacionin meksikan të PSV-së, Hirving Lozano.

Sipas “DailyStar”, ai pritet të jetë lojtari kryesor të cilin do ta kërkojnë dy gjigantët anglezë në afatin e ardhshëm kalimtar.

Anësori 22-vjeçar kishte refuzuar gjatë verës Manchester Cityn dhe nga Pachuca kishte kaluar në Holandë.

Deri tani në Holandë ka shkëlqyer me 11 gola në 16 paraqitje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme